zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+

Bawialnia Będzin

W  ZWIĄZKU Z WPOROWADZONYMI OBOSTRZENIAMI BAWIALNIA BĘDZIN POZOSTAJE NIECZYNNA DO ODWOŁANIA ! 

Bawialnia Będzin to wielolopoziomowy obiekt mieszczący się w Będzinie przy ul. Sportowej 4 (Ośrodek Sportu i Rekreacji) w pobliżu Strefy Aktywności Rodzinnej oraz skateparku.

Budynek wyposażony jest w nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenia zabawowe dostosowane do potrzeb dzieci do 11. roku życia. Wszystkie sprzęty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Dzięki wesołej kolorystyce i licznym elementom zręcznościowym na pewno przypadną do gustu najmłodszym mieszkańcom Będzina.

Na parterze w strefie zabaw dla najmłodszych dzieci w wieku do lat 4 na maluchy czekać będą nie tylko kolorowe jeździki, ale także interaktywna podłoga, basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, zestaw dużych klocków, tunel gąsienica i domek do zabaw. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, gwarantujące im ciekawą i bezpieczną zabawę, rozwija równocześnie ich wyobraźnię i kreatywność.

Sala zabaw dla dzieci starszych w wieku od 5 do 11 lat wyposażona jest w trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100 m kw. Kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty i inne atrakcje zapewnią niezapomniane przeżycia wszystkim odwiedzającym bawialnię dzieciakom. Są tam także trampoliny, równoważnie i wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi.

Czas beztroskiej zabawy w takim miejscu upływa bardzo szybko! Jeśli któreś z dzieciaków poczuje się zmęczone, może chwilę odpocząć w ciekawie zaaranżowanej sali kinowej. Wszystkie konstrukcje i elementy zabawowe w bawialni spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Cała przestrzeń jest więc przystosowana do zabawy dla najmłodszych oraz stale monitorowana.

Na terenie bawialni znajduje się przytulna kawiarenka. Dla wszystkich gości udostępniona jest niodpłatna szatnia, gdzie można zostawić wierzchnie okrycia oraz obuwie, aby potem móc oddać się nieskrępowanej, wspaniałej zabawie.

W trosce o zdrowie dzieci w osobnym pomieszczeniu zamontowano także suszarki do włosów, które będą niezwykle pomocne po zakończonej wesołej zabawie. Pomyślano również o wózkarni, aby ułatwić życie rodzicom przywożącym swoje pociechy w wózkach oraz o przewijaku dla najmłodszych.

W bawialni można będzie także urządzić przyjęcie urodzinowe w specjalnie do tego celu przeznaczonych salach. To dodatkowa atrakcja często ostatnio wybierana przez rodziców, chcących ciekawie zagospodarować ten wyjątkowy dzień i sprawić przyjemność swoim pociechom.

Telefon: 506 268 385 - czynny w godzinach pracy bawialni

Telefon organizacja przyjęć okolicznościowych: 789 442 322 - czynny w godzinach pracy bawialni

Lokalizacja:
Ośrodek Sportu i Rekreacji
42-500 Będzin
ul. Sportowa 4

Szczegółowe infomacje: Bawialnia Bedzin

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku