zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+

Bawialnia Będzin

Bawialnia Będzin to wielolopoziomowy obiekt mieszczący się w Będzinie przy ul. Sportowej 4 (Ośrodek Sportu i Rekreacji) w pobliżu Strefy Aktywności Rodzinnej oraz skateparku.

Budynek wyposażony jest w nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenia zabawowe dostosowane do potrzeb dzieci do 11. roku życia. Wszystkie sprzęty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Dzięki wesołej kolorystyce i licznym elementom zręcznościowym na pewno przypadną do gustu najmłodszym mieszkańcom Będzina.

Na parterze w strefie zabaw dla najmłodszych dzieci w wieku do lat 4 na maluchy czekać będą nie tylko kolorowe jeździki, ale także interaktywna podłoga, basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, zestaw dużych klocków, tunel gąsienica i domek do zabaw. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, gwarantujące im ciekawą i bezpieczną zabawę, rozwija równocześnie ich wyobraźnię i kreatywność.

Sala zabaw dla dzieci starszych w wieku od 5 do 11 lat wyposażona jest w trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100 m kw. Kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty i inne atrakcje zapewnią niezapomniane przeżycia wszystkim odwiedzającym bawialnię dzieciakom. Są tam także trampoliny, równoważnie i wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi.

Czas beztroskiej zabawy w takim miejscu upływa bardzo szybko! Jeśli któreś z dzieciaków poczuje się zmęczone, może chwilę odpocząć w ciekawie zaaranżowanej sali kinowej. Wszystkie konstrukcje i elementy zabawowe w bawialni spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Cała przestrzeń jest więc przystosowana do zabawy dla najmłodszych oraz stale monitorowana.

Opiekunowie w oczekiwaniu na dzieciaki będą mogli obserwować zabawę swoich pociech, a także napić się kawy czy herbaty w przytulnej kawiarence. Dla wygody wszystkich odwiedzających bawialnię funkcjonuje także szatnia, gdzie można zostawić wierzchnie okrycia oraz obuwie, aby potem móc oddać się nieskrępowanej, wspaniałej zabawie.

W trosce o zdrowie dzieci w osobnym pomieszczeniu zamontowano także suszarki do włosów, które będą niezwykle pomocne po zakończonej wesołej zabawie. Pomyślano również o wózkarni, aby ułatwić życie rodzicom przywożącym swoje pociechy w wózkach oraz o przewijaku dla najmłodszych.

W bawialni można będzie także urządzić przyjęcie urodzinowe w specjalnie do tego celu przeznaczonych salach. To dodatkowa atrakcja często ostatnio wybierana przez rodziców, chcących ciekawie zagospodarować ten wyjątkowy dzień i sprawić przyjemność swoim pociechom.

Telefon: 506 268 385 - czynny w godzinach pracy bawialni

Telefon organizacja przyjęć okolicznościowych: 789 442 322 - czynny w godzinach pracy bawialni

Lokalizacja:
Ośrodek Sportu i Rekreacji
42-500 Będzin
ul. Sportowa 4

 Godziny otwarcia

Pn. – Pt.: 13.00- 20.00 
Sb. - Nd.: 10.00 - 20.00

 

Szczegółowe infomacje: Bawialnia Bedzin

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku