zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Mikołajkowe Zawody Pływackie 2018

W piątek 7.12.2018r. na basenie OSiR przy ul. Siemońskiej 13, odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie 
Młodzi pływacy rywalizowali w 2 dwóch stylach, w czterech kategoriach na dystansach od 25 do 50 metrów 
Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni otrzymując medale oraz dyplomy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

WYNIKI : 
Dziewczęta, kat I, 25m grzbietowy 
1. Maja Karcz - 23:56
2. Emilia Łaskawiec - 24:59
3. Julia Bomba - 26:42

Dziewczęta, kat I, 25 m kraul
1. Maja Karcz - 22: 32
2. Emilia Łaskawiec - 22:67
3. Julia Bomba - 29:05

Chłopcy, kat I, 25 m grzbietowy 
1. Patryk Pichit - 22:14
2. Dominik Kusz - 26:87
3. Norbert Janik - 31:23

Chłopcy, kat I, 25 m kraul
1. Patryk Pichit - 20:12
2. Dominik Kusz - 27:53
3. Kacper Robakiewicz 32:38

Dziewczęta, kat II, 25 m grzbietowy
1. Kalina Śliz - 20:03
2. Zuzanna Ślęczek - 20:28
3. Marta Drozd - 20:81

Dziewczęta , kat II, 25 m kraul
1. Kalina Śliz - 17:06
2. Zuzanna Ślęczek - 17:08
3. Marta Drozd - 18:23

Chłopcy, kat II, 25 m grzbietowy
1. Mateusz Pinczak - 17:65
2. Wojciech Słota - 17:84
3. Dominik Nowak - 20:56

Chłopcy, kat II, 25 m kraul
1. Mateusz Pinczak - 14:94
2. Wojciech Słota - 15:59
3. Dominik Nowak - 17:62

Dziewczęta, kat III, 50m grzbietowy 
1. Martyna Greń - 30:00
2. Nadia Okońska - 43:40
3. Nikola Ślęczek - 44:54

Dziewczęta, kat III, 50 m kraul
1. Martyna Greń - 33:29
2. Nadia Okońska - 34:15
3. Nikola Ślęczek - 37:41

Chłopcy, kat III, 50m grzbietowy :
1. Filip Czapiński - 40:90
2. Mateusz Massalski - 41:68
3. Michał Minta - 42-19

Chłopcy, kat III, 50 m kraul
1. Michał Minta - 35:73
2. Mateusz Massalski - 36:31
3. Filip Czapiński - 37:84

Dziewczęta, kat IV, 50 m kraul
1. Zuzanna Czapińska - 35:49
2. Małgorzata Gajda - 50: 65

Dziewczęta, kat IV, 50 m grzbietowy
1. Zuzanna Czapińska - 39:80
2. Małgorzata Gajda - 53:34

Gratulujemy ‼️

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku