zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Mali Wojownicy

Mali Wojownicy

 

Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony

rozpoczęcie 14.11.2018 każda środa godz.17.00 - 18.00 Sp nr 9 ul.Jedności 42

dla dzieci 6-13 lat, zajęcia prowadzi Katarzyna Kowal - licencjonowana instruktorka Polskiego Związku Kickboxingu www.agatsu.pl

 

Naszymi celami są: świetna zabawa, rozwój psychofizyczny oraz nauka dyscypliny i współpracy dzieci – ale przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa dziecka.

Mali wojownicy to ogólnorozwojowe zajęcia z elementami samoobrony prowadzone w formie zabawowej. Swobodna atmosfera oraz bezpośredni kontakt dziecka z rówieśnikami i instruktorem, oraz równoczesne ustalanie i egzekwowanie zasad i dyscypliny pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. Największą zaletą prowadzonych zajęć dla dzieci jest położenie silnego nacisku na kształtowanie świadomości procedur bezpieczeństwa* oraz elementy ćwiczeń korekcyjnych – niezwykle ważnych dla prawidłowego wzrostu i kształtowania prawidłowej postawy ciała młodych osób

(*procedury bezpieczeństwa dla najmłodszych to podstawowe zasady i taktyki zachowania się podczas sytuacji zagrożenia).

Zajęcia te są idealnym sposobem urozmaicenia czasu wolnego dla najmłodszych. Zajęcia te oparte są o metodę programowego usprawniania, w wyniku której kształtowana jest prawidłowa postawa moralna i zrównoważony rozwój fizyczny co bezpośrednio przekłada się na wzmocnienie samooceny oraz poczucia bezpieczeństwa.

 

osir_wojownicyduzy

 

 

Informacje:

OSiR, Dział Organizacji Imprez,

tel. 32 267 30 07 wew. 31

505-533-414

REGULAMIN_UCZESTNICTWA_W_ZAJCIACH__MALI_WOJOWNICY-1.pdf

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku