zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Rodzinny Turniej Siatkówki

Aż 28 par przystąpiło do Rodzinnego Turnieju Siatkówki, rozegranego w piątek w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13. Impreza była jedną z kończących sportowo-rekreacyjną część akcji "Ferie zimowe w mieście".

Turniej rozegrano dwóch kategoriach, składających się łącznie z czterech grup, w których rywalizowano w systemie każdy z każdym. Mecze rozgrywano do piętnastu punktów, z zachowaniem min. dwupunktowej przewagi. Awans do półfinałów uzyskały po dwie najlepsze pary ze wszystkich grup.

Ostatecznie w kategorii open triumfowali Piotr Konieczny i Wojciech Madej, którzy w finale pokonali Jakuba i Filipa Zabielnych 15:11. Trzecie miejsce, po wygranej 15:10 nad Klaudią Surgut i Mariem Waleczko, zajęli Julia Pilarczyk i Mateusz Grysak.

Klasyfikacja końcowa:

1. Piotr Konieczny/Wojciech Madej
2. Jakub Zabielny/Filip Zabielny
3. Julia Pilarczyk/Mateusz Grysak
4. Klaudia Surgut/Mario Waleczko

Kategorię do lat 13 zdominowali Jakub i Krzysztof Jurczykowie, pokonując w finałowym starciu Igora i Zdzisława Witkowskich 15:8. Natomiast w finale pocieszenia rodzina Miśków okazała się lepsza od rodziny Siewników (15:12).

Klasyfikacja końcowa

1. Jakub Jurczyk/Krzysztof Jurczyk
2. Igor Witkowski/Zdzisław Witkowski
3. Igor Misiek/Tomasz Misiek
4. Mikołaj Siewnik/Łukasz Siewnik

Najlepsze pary nagrodzono medalami, dyplomami oraz zaproszeniami na niedzielny mecz PlusLigi: MKS Będzin - GKS Katowice.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku