zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Mikołajkowe Zawody Pływackie

6 grudnia na terenie będzińskiego basenu odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Uczniowie miejscowych szkół podstawowych rywalizowali w trzech stylach: grzbietowym, klasycznym i dowolnym na, w zależności od kategorii, dystansie 25 i 50 m. Najlepszych uhonorowano pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek.
 
Wyniki:

kategoria I rocznik 2010 i młodsi - 25 m dziewczynki styl grzbietowy
I miejsce Emilia Łaskawiec 26,50
II miejsce Maja Karcz 27,31

kategoria I rocznik 2010 i młodsi - 25 m chłopcy styl grzbietowy
I miejsce Patryk Pichit 25,46
II miejsce Norbert Janik 36,37

kategoria II rocznik 2009 - 2008 - 25 m - dziewczęta styl grzbietowy
I miejsce Kalina Śliz 20,78
II miejsce Amelia Siwek 24,07

kategoria II rocznik 2009 - 2008 - 25 m - chłopcy styl grzbietowy
I miejsce Ksawery Berendt 20,37
II miejsce Mateusz Pinczak 21,31
III miejsce Dominik Nowak 23,13

kategoria I rocznik 2010 i młodsi - 25 m dziewczynki styl klasyczny
I miejsce Emilia Łaskawiec 32,72
II miejsce Maja Karcz 37,35

kategoria I rocznik 2010 i młodsi - 25 m chłopcy styl klasyczny
I miejsce Patryk Pichit 31,28

kategoria II rocznik 2009 - 2008 - 25 m - dziewczęta styl klasyczny
I miejsce Amelia Siwek 24,97
II miejsce Kalina Śliz 26,31
III miejsce Nikola Płatos 37,89

kategoria II rocznik 2009 - 2008 - 25 m - chłopcy styl klasycznym
I miejsce Mateusz Pinczak 22,56
II miejsce Dominik Nowak 26,63
III miejsce Ksawery Berendt 26,72

kategoria I rocznik 2010 i młodsi - 25 m dziewczynki styl dowolny
I miejsce Emilia Łaskawiec 28,82
II miejsce Maja Karcz 29,92

kategoria I rocznik 2010 i młodsi - 25 m chłopcy styl dowolny
I miejsce Patryk Pichit 24,56

kategoria II rocznik 2009 - 2008 - 25 m - dziewczęta styl dowolny
I miejsce Kalina Śliz 18,32
II miejsce Amelia Siwek 21,87

kategoria II rocznik 2009 - 2008 - 25 m - chłopcy styl dowolny
I miejsce Mateusz Pinczak 17,28
II miejsce Ksawery Berendt 18,38
III miejsce Dominik Nowak 18,81

III kategoria rocznik 2007 – 2006 50 m – dziewczęta styl grzbietowy
I miejsce Martyna Greń 39,81
II miejsce Anastazja Wójtowicz 45,56
III miejsce Nadia Okońska 45,79

III kategoria rocznik 2007 – 2006 50 m – chłopcy styl grzbietowy
I miejsce Filip Czapiński 42,94
II miejsce Mateusz Massalski 46,44
III miejsce Bartosz Kutek 47,44

IV kategoria rocznik 2005 r. – 2004r. 50m - dziewczęta styl grzbietowy
I miejsce Zuzanna Czapińska 46,07
II miejsce Otylia Łagoda 59,85
III miejsce Katarzyna Mokosa 1:06,10

IV kategoria rocznik 2005 r. – 2004r. 50m - chłopcy styl grzbietowy
I miejsce Michał Minta 57,35
II miejsce Michał Mirosławski 48,67
III miejsce Szymon Żelichowski 53,90

V kategoria rocznik 2003 r. – 2002r. 50m dziewczęta styl grzbietowy
I miejsce Małgorzata Gajda 58,03
II miejsce Zuzanna Witek 1:02,50

V kategoria rocznik 2003 r. – 2002r. 50m chłopcy styl grzbietowy
I miejsce Maksymilian Wójtowicz 50,10

III kategoria rocznik 2007 – 2006 50 m – dziewczęta styl klasyczny
I miejsce Martyna Greń 53,78
II miejsce Joanna Garncarz 55,09
III miejsce Anastazja Wójtowicz 59,00

III kategoria rocznik 2007 – 2006 50 m – chłopcy styl klasyczny
I miejsce Mateusz Massalski 51,75
II miejsce Rafał Mróz 54,32
III miejsce Jakub Gajda 55,52

IV kategoria rocznik 2005 r. – 2004r. 50m - dziewczęta styl klasyczny
I miejsce Zuzanna Czapińska 39,15
II miejsce Katarzyna Mokosa 1:09,10
III miejsce Paulina Pytlik 1:11,27

IV kategoria rocznik 2005 r. – 2004r. 50m - chłopcy styl klasyczny
I miejsce Patryk Witos 47,00
II miejsce Jakub Michalik 59,34
III miejsce Szymon Żelichowski 1:01,09

V kategoria rocznik 2003 r. – 2002r. 50m dziewczęta styl klasyczny
I miejsce Małgorzata Gajda 1:02,27
II miejsce Zuzanna Witek 1:08,34

V kategoria rocznik 2003 r. – 2002r. 50m chłopcy styl klasyczny
I miejsce Maksymilian Wójtowicz 50,07

III kategoria rocznik 2007 – 2006 50 m – dziewczęta styl dowolny
I miejsce Martyna Greń 36,44
II miejsce Nadia Okońska 38,00
III miejsce Anastazja Wójtowicz 40,06

III kategoria rocznik 2007 – 2006 50 m – chłopcy styl dowolny
I miejsce Filip Czapiński 41,43
II miejsce Bartosz Kutek 45,00
III miejsce Mateusz Massalski 45,22

IV kategoria rocznik 2005 r. – 2004r. 50m - dziewczęta styl dowolny
I miejsce Zuzanna Czapińska 39,15

IV kategoria rocznik 2005 r. – 2004r. 50m - chłopcy styl dowolny
I miejsce Michał Minta 39,31
II miejsce Michał Mirosławski 39,57
III miejsce Patryk Witos 40,07

V kategoria rocznik 2003 r. – 2002r. 50m dziewczęta styl dowolny
I miejsce Małgorzata Gajda 53,78

V kategoria rocznik 2003 r. – 2002r. 50m chłopcy styl dowolny
I miejsce Maksymilian Wójtowicz 41,19
 
 
 

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku