zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Będzinianki na podium

Najmłodsze siatkarki trenera Jacka Ostrowskiego MUKS Ksawera PW M. Pasek Będzin, uczennice klas V i VI Szkoły Podstawowej nr 4 zajęły II miejsce podczas rozgrywanego w Kołobrzegu XII Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki w kategorii „czwórek".

Turniej zorganizowany przez UKS OPP Kołobrzeg i Szkołę Podstawową nr 6 w Kołobrzegu, który patronatem objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski odbył się w dniach 27-29.10.2017 w hali sportowej SP nr 6 w Kołobrzegu i zgromadził 24 drużyny reprezentujące 16 klubów z całej Polski, a wśród nich dwa będzińskie zespoły.

Po trzydniowych zmaganiach zespół MUKS Ksawera PW M. Pasek Będzin I w składzie: Oliwia Dudek, Joanna Garncarz, Kinga Wilk i Zuzanna Szarek zajął II miejsce.

Drugi będziński zespół MUKS Ksawera PW M. Pasek Będzin II: Dominika Hamankiewicz, Julia Kwiatkowska, Aleksandra Wróbel i Julia Straszak zakończył rywalizację na wysokim VIII miejscu.

Dziewczęta na co dzień trenują w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Będzinie.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku