zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Wakacyjna Przygoda

W piątek - 14.07.2017 r. młodzież z naszego miasta wyjechała na Wakacyjną Przygodę - wycieczkę zorganizowaną w ramach Akcji Lato.Podczas wyjazdu do Rogoźnika zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych.

Pierwszą z nich były podchody, uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny – jedna tropiła druga uciekała a wszystko miało miejsce wokół malowniczego zbiornika wodnego w Rogoźniku. Podczas podchodów młodzież miała wiele zadań do wykonania, humor dopisywał uczestnikom przez cały czas.

Kolejną atrakcją był mecz w siatkówkę plażową, a w czasie wolnym można było skorzystać z placu zabaw. Po krótkim odpoczynku, drużyny zamieniły się rolami i udały się na ponowne podchody.

Podczas następnej konkurencji uczestnicy mieli za zadanie pokonanie toru przeszkód. Dzieciaki musiały przejść po rozciągniętej na piachu drabince, prowadzić piłkę slalomem oraz biec w płetwach pływackich, co najbardziej rozbawiło wszystkich uczestników.

Kolejną konkurencją było przeciąganie liny, a zwieńczeniem wycieczki było pieczenie kiełbasek przy wspólnym ognisku. Wszystkie dzieciaki były bardzo zmęczone, ale i zadowolone z wesoło i aktywnie spędzonego czasu

 

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku