zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Zapraszamy na korty!

W maju do dyspozycji naszych mieszkańców oddaliśmy cztery w pełni przygotowane korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, w tym dwa oświetlone, będące idealnym miejscem do aktywnego spędzenia wolnego czasu dla wszystkich - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, dla zaawansowanych jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tą dyscypliną sportu.

Tenis ziemny to doskonalenie ciała i ducha, to rodzaj aktywności zaspokajający w szlachetny sposób potrzebę rywalizacji i osiągania wyników. Nie zwlekajcie, przyjdźcie już dziś! Spędzicie wolny czas miło, zdrowo i na sportowo. Zapraszamy na korty przy ul. Zawodzie 2, codziennie w godz. 9.00 - 21.00. 

W ofercie:

- cztery korty tenisowe z ceglaną nawierzchnią, gwarantującą komfort gry i zapewniającą bezpieczeństwo.
- organizacja turniejów.
- możliwość wypożyczenia sprzętu tenisowego.
- rezerwacje telefoniczne lub e-mailowe.

Rezerwacje: 

tel. 32 778 32 07, 519 731 969
e-mail: j.cebulla@osir.bedzin.pl 

Można także dokonać stałych rezerwacji (na dłuższy okres czasu) w wybranych przez klientów terminach. Korty rezerwować można również osobiście przed meczem - w miarę dostępności kortów.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku