zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Nocny Megamaraton Zumba Dance

plakatBędzin stanie się prawdziwą stolicą zumby! Wspólnie podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Polski na najdłuższy trening zumby podczas Nocnego Megamaratonu Zumba Dance, który odbędzie się 2 maja na boiskach OSiR w Będzinie. Będzie to aż 5 godzin niezapomnianej zabawy przy najgorętszych rytmach i najlepszych choreografiach!

Zaczynamy o 17.00. Niespodzianką dla uczestników będzie wyjątkowy pokaz tańca bollywood w wykonaniu Katarzyny Buk z Kahani Dance Group.

Maraton poprowadzą energiczni i żywiołowi instruktorzy zumby fitness: Radek Nosal, Katarzyna Buk, Magdalena Gibki oraz Dagmara Wysocka-Staniszewska.

Mają oni zdolność zarażania dobrym humorem i pozytywną energią, przez co wieczór spędzony w ich towarzystwie na pewno dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwa endorfin!

Maraton skierowany jest do wszystkich, bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną. Łatwa do opanowania choreografia oraz połączenie aerobiku, tańca i treningu interwałowego z pobudzającą do życia latynoską muzyką - pozwolą uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawić kondycję i spalić zbędne kilogramy, a także poprawić kształt swojej sylwetki.

W trakcie trwania imprezy każdy uczestnik będzie miał szansę wylosowania atrakcyjnych nagród – nagrodą główną będzie TABLET!

WSTĘP BEZPŁATNY! Zapisy pod numerem telefonu 32 267 30 07 wew 31.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku