zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Siatkarski Puchar Prezydenta

Zespół Riki Tiki Dziki został zwycięzcą tegorocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Łukasza Komoniewskiego. Na drugim miejscu uplasowała się Drużyna z Będzina, a na trzeciej pozycji rywalizację zakończył KAC Team.

Do rozgrywek przystąpiło dziesięć zespołów, podzielonych na dwie grupy, w których każdy z nich rozegrał cztery spotkania, trwające dwa sety (grane do 25 punktów). Po kilkugodzinnych zmaganiach awans do finału wywalczyli zwycięzcy obydwóch grupy: Riki Tiki Dziki i Drużyna z Będzina, a w finałowym starciu triumfowała pierwsza z wymienionych ekip (2:0). W finale pocieszenie spotkały się drużyny z drugich miejsc. Ostatecznie trzecią lokatę, po wygranej 2:0 nad Klubem Sportowym Rudziniec, zajął KAC Team. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Konrada Wydrę z ekipy zwycięzców.

Po zakończeniu rywalizacji, Wiceprezydent Będzina Rafał Adamczyk wręczył trzem najlepszym zespołom pamiątkowe puchary, dyplomy, a także nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Najwartościowszego zawodnika nagrodził statuetką, dyplomem oraz klubowymi gadżetami MKS-u Będzin.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku