zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Szach-mat. Szachiści grali o Puchar Prezydenta

W gościnnych murach będzińskiego magistratu odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Łukasza Komoniewskiego. W sali sesyjnej, o miano najlepszych w kategorii seniorów i juniorów, rywalizowało łącznie blisko 70 zawodników i zawodniczek z różnych zakątków naszego kraju. 

Turniej tradycyjnie zorganizowano dzięki współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie z Uczniowskim Klubem Sportowym Akme – Kiepura w Sosnowcu. Całość przebiegała w atmosferze wzajemnej rywalizacji i skupienia, choć momentami emocji nie brakowało. Wysoki poziom uczestników gwarantował doskonałą zabawę.

Wiceprezydent Będzina Rafał Adamczyk wręczył najlepszym zawodnikom i zawodniczkom pamiątkowe puchary i dyplomy, natomiast sędzia główny Stanisław Krawczyk na ręce wyróżniających się uczestników przekazał nagrody finansowe. Pozostałych nagrodzono certyfikatami, upamiętniającymi ich start w zawodach. Dodatkowo, statuetkami i dyplomami, nagrodzono najstarszego i najmłodszego uczestnika turnieju. Dzieci otrzymały pamiątkowe kalendarze, kolorowanki, smycze oraz lizaki. 

Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek. 

WYNIKI TURNIEJU SENIORÓW

WYNIKI TURNIEJU JUNIORÓW

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku