zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
Przedszkole Karate Kyokushin
Przedszkole Karate Kyokushin

We wrześniu w Dojo Koszelew swoją działność rozpocznie Przedszkole Karate Kyokushin.

>> czytaj więcej
Iaido - poznaj japońską szermierkę
Iaido - poznaj japońską szermierkę

Trwa nabór do nowej grupy japońskiej sztuki walki mieczem, zwanej Iaido. 

>> czytaj więcej
Zumba
Zumba

Zumba czyli taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness.

>> czytaj więcej
Młodzieżowa Akademia Ratownictwa
Młodzieżowa Akademia Ratownictwa

Ratujemy i uczymy ratować!

>> czytaj więcej
Młodzieżowa Akademia Pływania
Młodzieżowa Akademia Pływania

Umiem pływać i czuję się bezpiecznie!!!

>> czytaj więcej

Syberka - Centrum

>> czytaj dalej

BPU
czwartki godz. 18:30, MZS2, Rewolucjonistów 18

Zumba
czwartki godz. 17:30, MZS 2 

Zagraj w kosza

wtorki, godz. 20:00
czwartki, godz. 20:00
MZS 2, ul. Rewolucjonistów 18

Zagraj w piłkę
piątki godz. 18:00, SP 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ksawera - Warpie

>> czytaj dalej

 

BPU
wtorki, godz. 17:15, salka rekreacyjna, ul. Siemońska 13

 

YOGA WELLNESS

poniedziałki godz. 18:00, salka rekreacyjna,

piątki godz. 17:00, salka rekreacyjna

 

Zumba   

soboty, godz. 11:00, salka rekreacyjna, ul. Siemońska 13

 

ZAGRAJ W KOSZA

wtorki, godz. 19:00, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Orla 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiedle Zamkowe

>> czytaj dalej

Pilates

wtorki, godz. 18:30, MZS nr 1, ul. Wolności 51

 

Zagraj w kosza 

Czwartki, godz. 18:30, MZS nr 1, ul. Wolności 51

 

 

 

 

 

Grodziec

>> czytaj dalej

Zagraj w siatkę

piątki godz.18:00, SP nr 6, ul. Konopnickiej 13
niedziele, godz. 16:00, MZS 3, ul. Kołłątaja 63

 

BPU

czwartki godz. 17:15, SP nr 6, ul. Konopnickiej 13

Zumba

środy godz. 17:30, SP 6

 

Łagisza

>> czytaj dalej

 

Pilates 

wtorki godz. 19:40 MZS nr 4, ul. Jedności 38

Zumba

wtorki godz. 18:30, MZS nr 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy mieszkańców dzielnic naszego miasta do czynnego uczestnictwa w życiu rekreacyjno-sportowym i do udziału w projekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji Sportowa Dzielnica. 

>> czytaj dalej

nasze obiekty >>

aktualności >>

100-lecie BKS Sarmacja Będzin

19 czerwca 2017
Uroczyste świętowanie jubileuszu 100-lecia istnienia BKS Sarmacja Będzin odbędzie się w sobotę 24 czerwca 2017 roku na stadionie OSiR-u w Będzinie.

Zapraszamy na korty!

9 maja 2017
Do dyspozycji naszych mieszkańców oddajemy cztery w pełni przygotowane korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, w tym dwa oświetlone.

Przedszkole Karate Kyokushin

2 września 2016
We wrześniu w Dojo Koszelew swoją działność rozpocznie Przedszkole Karate Kyokushin.

Iaido - poznaj japońską szermierkę

4 maja 2017
Trwa nabór do nowej grupy japońskiej sztuki walki mieczem, zwanej Iaido. 

Powierzchnie reklamowe

17 lutego 2015
Oferujemy Państwu możliwość reklamy na jednym z kilku obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji.

relacje >>

Do(o)koła Będzina

12 czerwca 2017
Rowerowa Gra Miejska zakończyła sportowo-rekreacyjną część obchodów Dni Będzina 2017.

Nocny Turniej Piłki Nożnej dla FC Prusa

12 czerwca 2017
FC Prusa, Manhattan Trzebinia, Sky Team i Podmuch Palestyna to końcowa klasyfikacja najlepszych drużyn Nocnego Turnieju Piłki Nożnej.

Turniej Tenisa Ziemnego

12 czerwca 2017
Na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie zorganizowano Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Łukasza Komoniewskiego. 

Oldboje Szczakowianki najlepsi

12 czerwca 2017
Szczakowianka Jaworzno triumfowała w tegorocznym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów, którego stawką był Puchar Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego.

Puchar Prezydenta dla MPWiK

11 czerwca 2017
Jednym z tradycyjnych punktów Dni Będzina na Sportowo był Turniej Piłki Nożnej Interpromex-MPWIX-MZBM o Puchar Prezydenta Łukasza Komoniewskiego.

Partnerzy

OSIR na Facebooku